info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Як розрізняти фейки? Черговий тренінг в публічно-шкільній бібліотеці

01.06.2021  

Ви чули, що у Рівному провалився під асфальт автобус з дітьми? Якщо ні, то можете про це почитати в новинах відомих сайтів (просто задайте в пошуку цю новину)… Це, звісно, фейк , хоча багато відомих ЗМІ активно поширювали її у 2017 році (можете перевірити  тут).

Саме для того, щоб не ставати жертвами таких фейків, молодь Дядьковицької територіальної громади 30 травня 2021 року взяла участь у тренінгу "Як відрізнити правду від фейків і чому це важливо? (фактчекинг)" (тренер – Сергій Штурхецький, медіа-експерт, тренер, голова Координаційної Ради ГО «Рівненський медіа-клуб»).

Під час тренінгу хлопці та дівчата (17 осіб) мали можливість дізнатися про те, як розрізняти неправдиві повідомлення і як уникати впливу інфотролів. Особливо багато емоцій викликало перевтілення в експертів відомих ТОК-шоу.

На завершення учасники тренінгу залишили для відвідувачів бібліотеки  власноруч підготовлені плакати з порадами для дорослих, як розрізняти фейки та уникати їх.

Дякуємо Сергію Штурхецькому за інтерактив, а учасникам тренінгу за яскраві емоції та активізм!

Чекаємо нових учасників проєкту "Вакцина від інфодемії" на наступному тренінгу, який буде стосуватися двох тем:

  1. Нетікет – новий етикет комунікації в онлайн. Месенджери, соцмережі та пошта Персональний бренд та сторітелінг у соцмережах (Еліна Кац).
  2. Як протидіяти цькуванню у соцмережах (булінг) (Сергій Штурхецький).

Як завжди, зареєструватися можна за покликанням тут

 

Даний проєкт виконується за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews та Академією української преси . Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram