info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

В якому інформаційному просторі ми перебуваємо?

17.05.2021  

16 травня у рамках проєкту "Вакцина від інфодемії" на базі Публічно-шкільної бібліотеки в с. Дядьковичі відбувся перший тренінг для  молоді Дядьковицької територіальної громади.  Його учасники – учні Дядьковицького і Малошпаківського ліцеїв та студенти рівненських університетів (16 осіб).  До тренінгу долучилися члени Молодіжної ради при Дядьковицькій сільській раді, які будуть опікуватися інформаційною кампанією про проєкт "Вакцина від інфодемії".

Перший модуль "Що таке інформаційний простір навколо нас і з чого він складається?" провів медіатренер Сергій Штурхецький. Кожен учасник "побудував" своє медіасередовище та представив його перед аудиторією. Здивування викликали результати самооцінювання витрат часу на різні інформаційні ресурси, які склали від 5 до 14 годин на добу. Це спонукало учасників задуматися про раціональність використання часу та шукати резерви для саморозвитку.

Медіаекспертка Еліна Кац розповіла учасникам про джерела інформації та як їх перевіряти, де знайти надійні джерела. Учасників тренінгу особливо зацікавила інформація про відмінне сприйняття інформації людьми різних поколінь.

Багато яскравих позитивних емоцій викликала гра, проведена Еліною Кац . "Зіпсований телефон" виявив, як губиться зміст повідомлень під час передавання інформації від однієї особи до іншої.

Дякуємо тренерам за цікаву і продуктивну роботу, а учасникам - за активність і чудовий настрій!

Даний захід виконується за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram