info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Конспект заняття «ДЕПОРТАЦІЯ З КРИМУ ТАТАР, НІМЦІВ, БОЛГАР І ВІРМЕН. ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ЛЮДСТВА»

Академія  української преси до Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу публікує конспект заняття «ДЕПОРТАЦІЯ З КРИМУ ТАТАР, НІМЦІВ, БОЛГАР І ВІРМЕН. ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ЛЮДСТВА» Станіслава Цалика, Олександра Мокрогуза, Оксани Волошенюк.

Конспект заняття є частиною майбутнього видання: «Нариси з історії Криму в ХХ ст.: 1939 - 1990: додатковий матеріал для вчителів».

Це вже третє видання, яке  містить матеріали до занять з історії та громадянської освіти і демонструє, яким чином провадилася цілеспрямована політика Російської імперії та СРСР в Криму.

Посібники пропонують низку завдань з формування навичок верифікації джерел, зокрема візуальних, медіаграмотності та критичного мислення:

«ДЕПОРТАЦІЯ З КРИМУ ТАТАР, НІМЦІВ, БОЛГАР І ВІРМЕН. ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ЛЮДСТВА» Станіслава Цалика, Олександра Мокрогуза, Оксани Волошенюк можна завантажити, заповнивши невелику форму.

Викладачі, вчителі, які скористаються конспектом для проведення заняття і заповнять коротку анкету-апробацію: https://forms.gle/dJuSDH4yJykabhiK6, отримають електронний сертифікат від МОН України та АУП щодо підвищення кваліфікації.

 

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram