info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Посібник “Нариси з історії Криму XVIII – початку XIX ст.: додатковий матеріал для вчителів” для 7-8 класів загальної середньої освіти

Посібник “Нариси з історії Криму XVIII – початку XIX ст.: додатковий матеріал для вчителів” для 7-8 класів загальної середньої освіти / Цалик С.М., Мокрогуз О.П., Волошенюк О.В. / За редакцією Волошенюк О. В., Іванова В.Ф., Євтушенко Р.І. — Київ : АУП, ЦВП, 2019. —  71 с.

ISBN 978-617-7370-01-6

Посібник схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Комісією з історії Науково-методичної ради із питань освіти  Міністерства освіти і науки України (Лист № 22.1/12-Г-980 від 10 жовтня 2019 року).

Першим посеред низки аргументів, якими Росія виправдовує анексію Криму є нібито приналежність півострова до етнічних «слов’янських земель». Цей посібник  містить матеріали до уроків історії (7 та 8 кл.) і показує, яким чином провадилася цілеспрямована   політика Російської імперія, спрямована на те, щоб створювати несприятливі умови для кримськотатарського населення, і навспак, – сприятливі для росіян. Авторський колектив об’єднав відомого історика та есеїста Станіслава Цалика та експертів Академії української преси.

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram