info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Як залучити молодь в бібліотеки? Досвід Дядьковицької громади

24.05.2021  

В сучасному електронному світі бібліотеки втратили статус основного джерела інформації.  Зараз за допомогою різних ґаджетів кожен підліток має необмежені можливості до здобуття інформації. Тому бібліотеки мають трансформуватися у структури, які будуть відігравати функції культурних просторів, де молоді буде цікаво проводити час.

У Дядьковицькій територіальній громаді робляться перші кроки у цьому напрямку. Завдяки проєкту "Вакцина від інфодемії", що реалізується у рамках програми "Медійна програма в Україні", в неділю (23 травня) 17 підлітків взяли участь у тренінгу з медіаграмотності. Це вже другий тренінг з циклу заходів, що проводяться в Публічно-шкільній бібліотеці Дядьковицької громади.

Цього разу тренерка Еліна Кац навчала учасників інструментам розширеного пошуку в Google та проводити розвідку на основі відкритих джерел (OSINT ). Також говорили про те, як захистити персональні дані в інтернеті та соціальних мережах. Кожен учасник зміг на власному прикладі перевірити свою безпеку в інтернеті та проаналізував свою активність в Instagram і Facebook.

Дякуємо Еліні Кац за цікаву і продуктивну роботу, а учасникам – за активність і чудовий настрій!

Даний захід виконується за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram