info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Як молодіжні ініціативи перетворити в успішні проєкти?

18.06.2021  

16 червня 2021 року в рамках проєкту "Вакцина від інфодемії" в с. Дядьковичі на базі філії Публічно-шкільної бібліотеки відбувся воркшоп, учасниками якого стали члени Молодіжної ради при Дядьковицькій сільській раді.

Щоб надихнутися історіями успіху, учасники проєкту ознайомилися з кращими проєктами нашого партнера ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проєктів", які були реалізовані у рамках молодіжних ініціатив "PMDrive", "Інкубатор молодіжних ініціатив", "Європейська молодіжна ініціатива" та "Educational SpaceGames".

Найбільшу зацікавленість викликала інформація про способи залучення ресурсів до проєкту та мотивація членів команди проєкту.

Ця зустріч є особливо актуальною, оскільки напрацьовані проєкти можуть бути подані на конкурс Громадський бюджет Дядьковицької сільської ради.

Члени Молодіжної ради напрацювали ідеї проєктів та до наступної зустрічі мають їх перетворити в проєктні заявки.

Чекаємо на цікаві проєкти від молоді!

Даний проєкт виконується за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews та Академією української преси. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram