info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ Навчальний зошит для 3-го класу пілотних шкіл НУШ (Інтегрована тема “Між минулим і майбутнім”

Опублікований та доступний до завантаження навчальний зошит для 3-го класу пілотних шкіл НУШ

Твоя мандрівка нашою Батьківщиною разом з кумедними жевжиками триває. Цього місяця ти побуваєш у Дніпропетровській, Донецькій та Житомирській областях. Дізнаєшся, як працюють археологи і які знахідки, віднайдені на території України, мають важливе світове значення. Довідаєшся, у якому місті видобувають сіль, яку ми щодня вживаємо в їжу. Навчишся аналізувати свої вчинки і спробуєш з’ясувати, як вони впливають на твоє майбутнє. Цього місяця ти шукатимеш відповіді на запитання: Що було, коли мене не було? Як довідатися про минуле? Що буде, коли я виросту? Як зберегти те, що є? Чому зникають тварини/рослини/речі? А твоїх друзів у подорожі — жевжиків — малювали учні 3-А класу "Школи радості" м. Золочева Львівської області разом з учителькою Тетяною Володимирівною Нечайко.

Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ Навчальний зошит для 3-го класу пілотних шкіл НУШ (Інтегрована тема “Між минулим і майбутнім”>>>

Розроблення завдань з медіаосвіти, включених у цей зошит, стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID “Медійна програма в Україні”, який реалізується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторського колективу та може не збігатися з точкою зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram