info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Вчителі НУШ на Волині вчилися медіаграмотності

18.09.2018  

18 вересня 2018 року Академія української преси (АУП) у партнерстві з Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Програми У-Медіа Інтерньюс-Нетворк провела одноденний тренінг «Медіаосвіта та медіаграмотність сучасного учителя Нової української школи» для 27 вчителів-організаторів Волинської області.

Тренерами виступили Михайло Сташенко, завідувач кафедри менеджменту освіти Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти та Оксана Рудь, старший викладач кафедри Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, випускники 14-ї Літньої школи АУП медіаосвіти та медіаграмотності, що була також організована за підтримки Програми У-Медіа.

Разом з Оксаною Волошенюк, менеджером медіаосвітніх програм АУП експерти та учасники випрацьовували навички аналізу медіатекстів.

Грицак Мирослава, педагог-організатор НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – Дитячий садок», с. Здомишель зазначила: «Для мене особисто найцікавіше було довідатися про посібники АУП для початкової школи, які напевне на сьогодні єдині надають можливість реалізувати нову змістову медійну лінію у початковій школі».

Проведення цього заходу, а також весь проект з впровадження медіаграмотності в Україні мали підтримку американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюс. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюс.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram