info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

У Чернігові для вчителів історії та правознавства відбувся тренінг з медіаграмотності

19.09.2018  

19 вересня 2018 року Академія української преси (АУП) у партнерстві з Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. К. Д. Ушинського за підтримки Програми У-Медіа Інтерньюс-Нетворк провела одноденний тренінг «Медіаосвіта та медіаграмотність сучасного учителя Нової української школи» для 25 вчителів історії та правознавства Чернігівської області.

Про те, як інтегрувати технології медіаграмотності у викладання історії та правознавства поділилися Олександр Мокрогуз завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики  їх викладання ЧОІППО ім. К. Д. Ушинського та Михайло Коропатник, доцент кафедри суспільних дисциплін та методики  їх викладання ЧОІППО ім. К. Д. Ушинського, випускники Першої Літньої школи медіаосвіти та медіаграмотності АУП.

Оксана Волошенюк, менеджер медіаосвітніх програм АУП презентувала нові посібники АУП створені за підтримки Програми У-Медіа Інтерньюс-Нетворк.

Надія Пушенко, вчитель історії та правознавства Бахмацької ЗОШ № 5 вподобала посібник для вчителя «Українська історія в кінофільмах», який на її думку вперше надає вчителю інструменти для візуалізації драматичних моментів минулого країни. Тренінг відбувався в єдиному в Україні кабінеті медійної та інформаційної грамотності, створеному в Чернігівському ОІППО ім. К. Д. Ушинського.

Проведення цього заходу, а також весь проект з впровадження медіаграмотності в Україні мали підтримку американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюс. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюс.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram