info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Кваліфікований тренер з медіаграмотності: будуємо професійний медіапростір України разом!

18.09.2018  

Академія української преси радо повідомляє про старт реєстрації на тренінг для тренерів з медіаграмотності!
Ви хочете стати фахівцем у сфері медіаграмотності, навчитися критично мислити, вміти за лічені секунди відрізняти фейк від правдивої інформації, грамотно верифікувати дані та стати обізнаним громадянином в інформаційному просторі? Якщо так — вітаємо!  ВИ НАША ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ! 
АУП за підтримки DW Akademie запрошує до участі у 3-денних тренінгах спрямованих на підготовку тренерів з медіаграмотності!
У рамках проекту для тренерів ви матимете нагоду оволодіти ефективними методиками в області медіаполя. Навчитися технікам успішної взаємодії з учасниками, довідатися про головні секрети тренерської майстерності.
Провідні медіаексперти розставлять головні акценти у особливостях роботи медіа в Україні. Розкажуть про техніки маніпуляцій і змусять тренд медіаграмотності працювати на вас!
Вмотивовані? Тоді хутчіш реєструйтеся! Будемо разом звіряти годинники медіаграмотності!
УВАГА! Після участі в проекті для тренерів, учасники зобов’язуються поділитися отриманими знаннями та навичками шляхом проведення власних тренінгів.

Тренінги відбудуться у трьох містах України:
29-31 жовтня 2018 рік — Київ.
21-23 листопада 2018 рік — Харків.
5-7 грудня 2018 рік — Тернопіль.

АНКЕТУ МОЖНА ЗАПОВНИТИ ТУТ>>>

Участь у заході є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст відшкодовуються транспортні витрати, за умови надання оригіналів квитків та надається проживанням у готелі під час проведення тренінгу (2 ночі).
Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Прийом заявок завершується за 7 днів до дати початку тренінгу в кожному місті.

Контактна особа:
Юлія Кулик, асистент проектів АУП
(050) 734 45 79
info@aup.com.ua

Академія Deutsche Welle є провідною організацією Німеччини для розвитку міжнародних засобів масової інформації. Консультанти і тренери підтримують вільні і незалежні медіа з 1965 року. Організація пропонує міжкультурні та професійні навчальні семінари, програми і стажування для майбутніх журналістів. DW Академія також розробила магістерську програму «Міжнародні Медіа Студії», яка поєднує у собі навчання з розвитку ЗМІ, управління медіа, журналістики та комунікації.
За фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram