info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Учасник #FreedomUkraine запустив власний проект

18.11.2014  

Газета ВКонтакті

Газета на Facebook

Максим Середа, житель міста Золотоноша, учасник Літньої школи 2014 та юнкорівської редакції #FreedomUkraine вирішив не гаяти часу та направити здобуті знання та свій талант у правильне русло.

Ось що пише автор проекту у соціальній мережі молодіжної онлайн-газети: "Зовсім нещодавно свою діяльність розпочала молодіжна онлайн-газета«Umbrella».

Таким чином, видання публікацій та постів, створення цікавих рубрик перш за все об’єдннує талановиту молодь Золотоноші. Ми, юні журналісти та видавці, прагнемо творити щось нове та захоплююче.
На одному з журналістських зібрань наша команда остаточно визначилася з назвою газети - «Umbrella».
Чому саме слово «парасолька», переведене з англійської мови? Ім’я є суто символічним: парасолька символізує захист людини від брехливої інформації, нудного повсякдення, та,розкривиши її, особистість іде проти течії, відкриваючи в собі нові можливості та пріоритети, почуваючи свою незалежність від «сірої маси». Отже, саме парасолька стала емблемою нашого проекту.
Ми сподіваємось, що з розвитком нашої газет-блогу, яка спочатку буде виходити у вигляді інтернет-публікацій, знайдуться ще творчі люди, яких ми з радістю приймемо у нашу команду, і з їхньою допомогою наш ріст буде ще стрімкішим та прогресивнішим.
Тому чекайте виходу нових статей та інтерв’ю, які будуть взяті у відомих жителів нашого містечка"

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram