info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Стратегічна сесія щодо розвитку культури в Дядьковицькій ТГ у рамках проєкту "Вакцина від інфодемії"

08.07.2021  

7 липня відбувся останній захід у рамках проєкту "Вакцина від інфодемії" у Дядьковицькій громаді. Двомісячна робота над проєктом завершилась стратегічною сесією, метою якої було напрацювати пропозиції до Стратегії сталого розвитку Дядьковицької територіальної громади до 2027 року щодо перетворення Публічно-шкільної бібліотеки в сучасний культурно-інформаційний простір.

Участь в стратегічній сесії взяли 15 працівників сфери культури та бібліотечної справи, начальник Відділу освіти, культури та соціального захисту (Ольга Шевчук), а також голова Молодіжної ради при Дядьковицькій сільській раді (Тарас Коваль).

Модерував стратегічну сесію перший заступник голови Дядьковицької сільської ради Руслан Костюкевич.

Ольга Шевчук у вступній промові наголосила на потребі змінювати підходи до організації діяльності у сфері культури та доцільності запровадження інноваційних форм діяльності.

Учасники стратегічної сесії насамперед розглянули аналіз поточного стану у сфері культури, який підготувала Аліна Костюкевич. Шляхом організації мозкового штурму учасники зустрічі сформулювали сильні і слабкі сторони, загрози й можливості, які стали передумовою для проведення SWOT-аналізу.

Окрім цього, під час кількагодинної напруженої роботи вдалося сформулювати дві операційні цілі у сфері, що вже запропоновані до проєкту Стратегії сталого розвитку Дядьковицької ТГ:

- Соціальна мобілізація та активізація громади;

- Розвиток культури та креативних індустрій.

У рамках кожної із операційних цілей напрацьовано завдання, індикатори та їх цільові значення.

Голова Молодіжної ради Тарас Коваль запропонував створити на базі відділення видачі літератури Публічно-шкільної бібліотеки в с. Дядьковичі молодіжний культурно-інформаційний центр. До речі, таку пропозицію підтримує адміністрація сільської ради і готова надавати максимальне сприяння такій ініціативі.

Наступним кроком стане початок адвокаційної кампанії, спрямованої на відстоювання пропозицій перед сесією сільської ради.

Адміністрація сільської ради висловлює вдячність проєкту "Медійна програма в Україні" за підтримку проведення стратегічної сесії і вклад у розвиток інформаційно-культурних просторів в громаді.

Даний проєкт виконується за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews та Академією української преси . Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram