info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Плануємо навчальний рік із АУП: ДОШКІЛЛЯ (Частина 1)

📚🧒👧 З радістю ділимося цінними ресурсами для дошкільної освіти!

  • Максим Запорожченко, менеджер медіаосвітніх програм АУП, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури Миколаївського ОІППО розповів про корисну добірку навчально-методичної літератури для вихователів дитячих навчальних закладів, а також для вчителів та батьків, які спілкуються з маленькими дітьми.

1️⃣ "Ми скоро повернемося" - це перше медіаосвітнє видання в Україні, яке в художній формі зображує вимушену іміграцію родини під час війни. Комікс розвиває навички критичного оцінювання медіа повідомлень та відповідальне ставлення до поширеної інформації.

Комікс “Ми скоро повернемося”

 

2️⃣ "45 ідеї, як викладати медіаграмотність дітям 3-4 років" - цей посібник містить 45 вправ та ідей, які були випробувані вихователями дошкільних закладів і бібліотекарями дитячих бібліотек серед дітей 3-4 років.

45 ідей як викладати медіаграмотність дітям 3–4 років

 

3️⃣ "Медіальбом Soft Skills для розвитку дитини" - це збірка вправ і методичних засобів для розвитку м'яких навичок наших наймолодших, знову ж таки дітей дошкільного віку, 3-4 роки.

Soft skills для розвитку дитини: емоційний інтелект, комунікація та медіаграмотність

 

4️⃣ "Навчальний календарик розвитку критичного мислення" - це робочий зошит для дітей 5-6 років, оформлений у формі календаря, розрахований на навчальний рік. Він містить вправи та методики для занять з розвитку критичного мислення у дітей старшого дошкільного віку.

Навчальний календарик розвитку критичного мислення

5️⃣ "Медіаосвіта дітей дошкільного віку в умовах інформаційного суспільства. Навчально-методичний посібник " - цей посібник містить низку вправ з візуальними текстами, значна частина яких спрямована на формування навичок безпечної поведінки в інформаційному просторі.

Медіаосвіта дітей дошкільного віку в умовах інформаційного суспільства. Навчально-методичний посібник

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram