45 ідей як викладати медіаграмотність дітям 3–4 років

 

45 ідей як викладати медіаграмотність дітям 3–4 років/ Навчально-методичний посібник / за редакцією О. В. Волошенюк, Г. А. Дегтярьової, В. Ф. Іванова. Київ. АУП, ЦВП. 2021. — 72 с., іл.

ISBN 978-617-7370-34-4

Посібник містить 45 вправ-ідей, що апробували вихователі дошкільних закладів і бібліотекарі дитячих бібліотек серед дітей 3–4 років. Авторки інтегрували методику дошкільної медіаосвіти в різноманітні освітні напрямки Базового компонента дошкільної освіти: «Дитина в соціумі», «Дитина у природному довкіллі», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини» тощо.

Книжка розрахована на вихователів та бібліотекарів, що прагнуть урізноманітнити свої заняття, зробити їх цікавішими, розвивати медіаграмотність у дітей 3–4 років.


Авторки: О. В. Волошенюк, Г. А. Дегтярьова, О. С. Качура, І. М. Ковач, С.В.Лисенко, О. С. Тарасова, С. В. Фролова; Т. М. Чашка

Викладачі, вчителі, які скористаються лекцією для проведення заняття і заповнять коротку анкету-апробацію, отримають електронний сертифікат  щодо підвищення кваліфікації  лінк на форму

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

4 Replies to “45 ідей як викладати медіаграмотність дітям 3–4 років

  1. Мені дуже цікаво попрацювати з дітьми за цим посібником. У нас в садочку вже долучилася одна вихователька до медіаосвіти малюків. Хочу їй запропонувати цей посібник для роботи 🙂

  2. Щиро дякую координаторам проекту та авторам посібника за щедрість! Бажаю Вам бажання творити та приносити радість дітям!

  3. Дякуємо авторам посібника.який містить практичні вправи навчання з медіаграмотності.Інформація є корисною для вихователів і дитячих бібліотек.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *