info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

ТИЖДЕНЬ МЕДІАГРАМОТНОСТІ разом з АУП!

Працелюбні освітяни з усієї України, ця пропозиція для вас! 

Згадайте, яких змін зазнали ви, після того, як критичний погляд на медійні повідомлення з’явився у вашому житті? І яких змін досягли ваші вихованці, маючи необхідні навички? Впевнені, різниця відчутна. Так чому б не дати розголосу вашим досягненням?

Погодьтеся, у кожної особистості, є наставник, який одного разу повірив у нього більше, ніж він сам. Кожен заслуговує віри. Адже кожна людина має свій унікальний талант.

Академія української преси щиро переконана, що у вчителів нашої країни талант невичерпний та без сумнів вірить у кожного, хто популяризує медіаграмотність серед наймолодших. 

Тому, ми щиро ЗАПРОШУЄМО вас провести урок медіаграмотності за методичним комплексом «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації від А до Я»/ або за посібником «Освітні практики із запобігання інфодемії, або Як не ізолюватися від правди»/ чи іншими виданнями АУП  серед своїх здобувачів освіти  до Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності (Global Media and Information Literacy (MIL) Week), що відзначається 24-31 жовтня. Ця визначна міжнародна ініціатива започаткована у 2012 році та проводиться ЮНЕСКО для усіх зацікавлених сторін, щоб відзначити прогрес у критичному сприйнятті інформації. 

Команда АУП створила та імплементувала Абетку та Освітні практики  які наповнені різноманітними навчальними матеріалами для викладачів природничих наук, історії, громадянської освіти, української мови, позакласних заходів та спілкування з батьківством. Вони спрямовані на професійну підготовку освітян, просвітництво серед батьків та охоплюють різні вікові категорії учнівства.

«Абетка вакцинації від А до Я» — це в першу чергу продукт для використання у формальній освіті, який посилює стійкість до дезінформації, антивакцинаторських теорій змови та задля прийняття поінформованих рішень. 

Бонуси для вас: перших тисячу освітян-учасників організатори забезпечують друкованими продукцією, створеною в рамках проєкту (комікс для учнів, графічний роман), постерами та наклейками, які присвячені темі вакцинації у медіа та іншим медіосвітнім аспектам.

Освітяни, які проведуть заняття та надішлють 2-3 фото за його результатами, отримають сертифікат від Академії української преси та Міністерства освіти і науки України, в партнерстві з яким відбувається реалізація цього проєкту.

Давайте разом поширювати освітнє щепленням від дезінформації! 

Для участі необхідно заповнити анкету та до, під час або після Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності (Global Media and Information Literacy (MIL) Week), що відзначається 24-31 жовтня,  провести урок, керуючись методичним комплексом або іншими ресурсами АУП.

Зареєструватися до проведення уроку за матеріалами комплексу «Абетка вакцинації від А до Я» можна до 20 жовтня за посиланням: https://forms.gle/MfAGqnFR7jUgaPeJ7 

Якщо у Вашому закладі в дні Тижня канікули, то ми очікуємо новин від Вас до 10 листопада 2021.

Контактна особа: Юлія Рицик, асистента проєктів Академії української преси, info@aup.com.ua, (067) 372-27-33

Конкурс відбувається завдяки нашому спільному проєкту «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації від А до Я: методичний комплекс» між АУП та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. 

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram