info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаосвіта дітей дошкільного віку в умовах інформаційного суспільства. Навчально-методичний посібник

Медіаосвіта дітей дошкільного віку в умовах інформаційного суспільства. Навчально-методичний посібник / Ванько К.І., Зоря Ю.М., Шаповал О.В. , Волошенюк О.В./ За редакцією Волошенюк О. В., Іванова В. Ф., Євтушенко Р. І. — Київ: Академія української преси, Центр вільної преси, 2022. — 75 с.


ISBN 978-617
-7370-45-0

Медіаграмотність у період перенасичення інформацією стає все більш життєвоважливою компетентністю для кожного з нас. Особливої уваги потребують найменші діти, що, як найактивніша й найдопитливіша авдиторія, часто першими знайомляться з інформаційними технологіями, випереджаючи в цифровій грамотності батьків і педагогів. Практична медіаосвіта набуває неабиякої актуальності в роботі закладів освіти, дошкільної зокрема. Посібник містить низку вправ з візуальними текстами, значна частина яких націлена на формування навичок безпечної поведінки у воєнний час за допомогою медіатекстів. Книжка розрахована на педагогів закладів дошкільної освіти, що прагнуть урізноманітнити свої заняття, розвивати медіаграмотність і критичне мислення та батьків, які прагнуть бути провідниками медіасоціалізації своїх дітей.

Відеопрезентація "Медіаосвіта дітей дошкільного віку в умовах інформаційного суспільства. Навчально-методичний посібни"

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram