Медіаосвіта в контексті викладання англійської мови

31 серпня 2019 року АУП провела одноденний спеціалізований тренінг “Медіаосвітній підхід під час вивчення англійської мови” у м. Києві.

У заході взяли участь 13 вчителів англійської мови з різних регіонів України. Під керівництвом медіатренера, Артемія Пономаревського, учасники дізналися про техніки роботи з контентом під час занять. Зокрема, вчителі практикувалися визначати фейки і пропаганду, відрізняти факти й судження, аналізували медіапродукцію, що включає елементи ідеологізації, стереотипів та натуралізації; дізнавалися як успішно донести повідомлення до учнів. Наприкінці, кожен з нас висловив власне бачення сучасних можливостей і перспектив у сфері викладання англійської, а також ролі медіа в цьому процесі.

Цей захід, а також весь проект з впровадження медіаграмотності в Україні мали підтримку американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *