info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Казахстан презентував перший навчальний посібник з медіаграмотності

Раді повідомити, що наші казахські колеги із NewReporter представили суспільності електронну версію першого у Казахстані навчального посібника з медіаграмотності. Для його створення автори використовували власний досвід тренерської роботи і викладання у ВНЗ, казахські та світові приклади.

Відповідальна редакторка Гульнар Асанбаєва у зверненні до читачів зауважила: "У Казахстані поки що немає національної концепції медійної та інформаційної грамотності. Тому будь-які зауваження, критика та конструктивні пропозиції допоможуть укладачам зробити видання кращим і досягти інституціоналізації медіаграмотності у державних стандартах освіти республіки".

Ознайомитися зі змістом посібника ви можете тут>>>

Навчальний посібник з медіаграмотності для викладачів вищих навчальних закладів Казахстану підготовлено представництвом Internews у Казахстані у рамках проекту "Доступ до інформації".

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram