info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

ПРЕЗЕНТАЦІЯ нового видання від АУП: Нариси з історії Криму в ХХ ст.: 1939 - 1990: додатковий матеріал для вчителів

Чи перейшов Севастополь до складу України 1954-го?

І ще щодо багатьох інших проблемних питань ви можете дізнатися  29 червня о 16:00, коли Академія української преси відзначаючи День кримськотатарського прапора,  презентує вже третій посібник серії «Історія Криму без пропаганди». Це посібник для вчителів історії України та громадянської освіти «Нариси з історії Криму у ХХ ст.: 1939 - 1990: додатковий матеріал для вчителів» для 10 класу загальної середньої освіти / Цалик С. М., Мокрогуз О. П., Волошенюк О. В. / За редакцією Волошенюк О. В., Євтушенко Р. І. підготовлений в партнерстві з Міністерством освіти і науки України. Перші два посібники із серії охоплювали ХVIII-XIX ст. та першу половину ХХ ст.

У цих книжках ми декодуємо метанаратив пропаганди Російської Федерації, яким виправдовується окупація Криму, – це нібито належність півострова до етнічних «слов’янських земель». Історики та експерти з медіаосвіти у цьому посібнику спільно показують, яким чином провадилася цілеспрямована політика Російської імперії та СРСР, з тим, щоб створювати несприятливі умови для кримськотатарського населення ґрунтуючись на медіаматеріалах.

Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси буде говорити щодо міту добровільної співпраці кримського татарського населення з окупаційним режимом зі співавторами посібника та експертами:

Станіславом Цаликом, кримознавцем, письменником та есеїстом;

Раїсою Євтушенко, головним спеціалістом Директорату загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України;

Олександром Мокрогузом, завідувачем кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського.

  • Як щезали кримськотатарські топоніми.
  • Чи перейшов Севастополь до складу України?
  • Як кримські татари поверталися до Криму.

Презентація відбудеться 29 червня о 16:00 у прямому ефірі на сторінці Академії української преси у Facebook: https://www.facebook.com/aupfoundation

Щоб точно не пропустити цей та інші цікаві заходи і прямі ефіри, підпишіться на сторінку АУП, тоді ви отримаєте нагадування про початок прямого ефіру.

Ознайомитися з першими двома посібниками серії можна на сайті Академії української преси за покликаннями:

Виготовлення цього посібника, як і всієї серії, стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram