info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

День 4. Медіалабораторія для студентів «THE GUARDIAN OF JOURNALISM»

«Ось приципи побудови, а тепер у вас є 15 хвилин написати свій контент-план щодо просування пабліку, сторінку чи профілю у соцмережі, який ми проаналізуємо та підкоректуємо», - такими темпами пройшов четвертий, заключний день, медіалабораторії для студентів «THE GUARDIAN OF JOURNALISM».

«Ми щиро сподіваємося, що всі навички, якими ви навчилися за ці чотири дні – застосуєте в практичній роботі, - заявив професор, доктор філологічних наук, президент АУП Валерій Іванов, закриваючи медіалабораторію. – Ми намагалися зробити максимально стисле наповнення суміші практичних порад та робочих лайфхаків, дати можливість поспілкуватися із практиками медіа і побачити, які процеси стоять за контентом, який споживає аудиторія щодня».

Насправді, цей модуль цілком міг зайняти і весь тиждень. Обговорювали етапи створення контент-стратегії, як розробляти форматну сітки, за якими принципами планувати публікації на тиждень, місяць чи рік. А для особливо нетерплячих – поради для погодинних постів, враховуючи денний ритм та зайнятість аудиторії.

«Краща стратегія просування – створити якісний контент, - наголошує контентмейкер та продюсер соцмереж Сергій Сєднєв. – Якщо у вас є якісний контент, не має значення чи це відео, текст, картинка – аудиторія для нього знайдеться».

Друга половина тренінгу стосувалася просуванню в соціальних мережах. Від агресивного для набирання переглядів до прогресивного – коли на перше місце виходить збільшенні кількості підписників. З чого починати, варіанти просування в різних соціальних мережах та особливості роботи в кожній.

«Насправді, була доволі вражена тому, наскільки гарною була ця Медіалаболаторія, дякую!», - написала учасниця Богдана.

Як пройшов перший день медіалабораторії можна переглянути ТУТ

Як пройшов другий день медіалабораторії можна переглянути ТУТ

Як пройшов третій день медіалабораторії можна переглянути ТУТ

Медіалабораторія для студентів відбувається завдяки нашому спільному проєкту між Академією української преси та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram