info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Зроби правильний вибір - не гугли, а фільтруй!

10.09.2019  

7 вересня 2019 р. фінішував міні-проект для молоді Черкаської області «Освітній табір «МЕДІАВИБІР: не гугли, а фільтруй».

Учасниками заходу стала активна молодь державних навчальних  закладів області: «Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» та «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів».

Захід відбувся у приємній атмосфері творчої активності та максимальній участі кожного учасника. Тренерами було відзначено актуальність теми заходу та дібрано практичні вправи, які підсилювали розуміння теоретичного матеріалу. Учасники активно обговорювали, дискутували та висловлювали власні точки зору, виконуючи практичні вправи «Мій медіапростір», «М'ясо кенгуру», «Білий шум», «Два капітана» та ін. Учні навчилися розрізняти такі поняття, як інформування, пропаганда, реклама, «джинсá» і «фейк», озброїлись інструментами (маркерами), які допоможуть розуміти інформаційні повідомлення та зокрема, програми і гасла під час виборчої кампанії.

Молодь з інтересом сприймала нову інформацію, активно виконувала практичні завдання, тому тренінг став не тільки інформативним, але й практичним. Атмосфера під час заходу була дружньою та максимально сприятливою як  для індивідуальної так і для командної роботи,

Наприкінці заходу студентам було запропоновано вправу «Валіза, кошик, м’ясорубка», яка допомогла здійснити рефлексію.

Завдячуючи активності та відгукам учасників, тренінг можна вважати ґрунтовним, корисним та енергійним!

Дякуємо усім, хто зацікавився заходом!

 

Особливо висловлюємо слова вдячності співорганізаторам та донорам, адже реалізація проекту стала можливою завдяки Академії української преси у партнерстві з Міжнародною неурядовою організацією Internews. 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram