info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Замовляйте друкований примірник коміксу “Дім на долоньках”

23.10.2023  

Протягом Глобального тижня медіа та інформаційно грамотності (24-31 жовтня) ви маєте унікальну можливість замовити друкований примірник коміксу Дім на долоньках”. Це продовження оповіді про сімʼю Газдів, яку встигли полюбити читачі першого коміксу «Ми скоро повернемося...».

До речі, перша частина коміксу перекладена та видана англійською мовою у Канаді та готується переклад та видання польською мовою у Польщі.

Для того аби отримати примірник коміксу “Дім на долоньках”, будь ласка, заповніть коротку форму до 31 жовтня: https://forms.gle/P3bHb8qAebZcEhWF8 

Зверніть увагу, відправка коміксів буде здійснена у період з 6 до 10 листопада. Вартість доставки коміксів не покривається. Виключенням є замовлення від освітніх закладів (школи, садочки), бібліотек, які мають можливість замовити необхідну кількість примірників коміксу коштом АУП.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram