info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Вітаємо з початком Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності!

23.10.2023  

Передостанній тиждень жовтня у світі ознаменований відзначенням Тижня медіа та інформаційно грамотності. Цими днями різні організації та фонди  організовують безліч тренінгів, зустрічей, вебінарів, конференцій – все заради привернення уваги до необхідності розвитку навичок критичного мислення та медіаграмотності в епоху розвитку інформаційного суспільства.

Пропонуємо вам провести його з Академією української преси, адже ми підготували для вас цікаві активності:

  • 24.10.2023, 14.00: Вебінар “Пропаганда і фейки: не переконливо, але результативно. Як з цим боротися?” (спікерка – Тетяна Ковтун). Місце проведення – YouTube-канал АУП: https://www.youtube.com/@aup-foundation.
  • 25.10.2023, 14.00: Презентація комплексу видань “Нариси з історії Криму: від середини XVIII ст. до 2022 року” (cпікери: Оксана Волошенюк, Станіслав Цалик, Олександр Мокрогуз). Місце проведення – YouTube-канал АУП: https://www.youtube.com/@aup-foundation.
  • 25.10.2023, 15.00: Онлайн-міст з Казахстаном “Чужому навчаємось і свого не цураємось” (модераторка – Тетяна Іванова, гостя – Тетяна Голубцова).  Місце проведення – Facebook-сторінка АУП: https://www.facebook.com/aupfoundation
  • 26.10.2023, 14.00: Вебінар “Як розпізнати ІПСО і не стати учасником масифікації емоцій у комунікаціях?” (спікерка – Алевтина Демуцька). Місце проведення – YouTube-канал АУП: https://www.youtube.com/@aup-foundation.
  • 27.10.2023, 14.00: Вебінар “Інфодетокс: як розвантажитись та збільшити свою продуктивність” (спікер – Максим Запорожченко). Місце проведення – YouTube-канал АУП: https://www.youtube.com/@aup-foundation.

Ну і нагадуємо про добірку ресурсів АУП, яка стане у нагоді під час підготовки та проведення заходів до відзначення Тижня МІГ: https://www.aup.com.ua/book-review/resursi-aup-do-globalnogo-tizhnya-medi

Поділіться нашими анонсами з друзями та колегами, цим ви підтримаєте розвиток медіаосвіти в Україні.

До зустрічі!

#GlobalMILWeek2023

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram