info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

ЗАінтегровано! ЗАфіксовано! ЗАгрифовано!

Друзі, супер-звістка від якої не натішимося і хочемо розділи її з ВАМИ!

Навчально-методичні матеріали з предмету «Мистецтво» (9 клас), в які інтегровано інфомедійну грамотність, отримали гриф Міністерства освіти і науки України! УРА!

Уроки розроблені командою проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.

У чому переваги пропонованих матеріалів?

  • Вправи не видозмінюють зміст основної навчальної програми, а лише доповнюють його інфомедійними матеріалами;
  • Вправи орієнтовані на тематичне планування уроків у відповідності до підручника;
  • Уроки доповнені презентаціями та роздатковими матеріалами для учнів, а також інтерактивними методами.

Методологією IREX передбачено інтеграцію інфомедійної грамотності у навчальну програму шкільних предметів з метою набуття українськими школярами навичок критичного сприйняття інформації та усвідомлення ними цінності високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.

Ознайомлюйтеся, діліться з колегами та застосовуйте у своїй роботі!

Матеріали на сайті МОН України >>>
Завантажено: 1145, розмір: 0, дата: 01 Лип. 2020

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та Посольства Великої Британії в Україні, в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram