info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

З "Медіазнайком" тепер познайомилися і в Білорусі

27.07.2016  

Наприкінці липня 2016 року білоруські колеги презентували онлайн-гру "Медиазнайка", основою для якої стала українська версія гри "Медіазнайко" (презентована АУП у 2014 році). У 2014 році команда АУП презентувала адаптовану гру в рамках Міжнародного літнього медіакемпу у Кальмарі (Швеція) та познайомила білоруських учасників з можливостями ресурсу.

«Медиазнайка» в Білорусі - спільний проект порталу TUT.BY і професійного ресурсу про журналістику Mediakritika.by.

Історія гри в Україні:

«Медіазнайко» – це перша навчальна гра з медіаосвіти в Україні, її мета – допомогти якомога більше дізнатися про інформаційне та медійне поле. Гра стане частиною курсу з медіаграмотності, розробленого спеціально для загальноосвітніх шкіл і може також бути використана в медіаосвітній діяльності бібліотек, які працюють з дітьми.

Суть гри полягає у тому, що потрібно пройти 9 рівнів/етапів, надати відповідь на запитання, стати журналістом, створити телепрограму, сайт і газету, дізнаючись при цьому, як працюють медіа і як вони впливають на тебе – споживача інформації.

Навчальну гру «Медіазнайко» розробив і створив Центр медіаініціатив (Вірменія) за фінансової підтримки Всесвітнього банку в рамках програми «Альтернативні ресурси для медіа» в партнерстві з Інтерньюзом (США) і за фінансової підтримки USAID.

Підготовка українського варіанта гри стала можлива завдяки підтримці Програми «Бібліоміст», адаптацію до українських реалій здійснила команда Академії української преси.

Білоруські колеги висловили вдячність Академії української преси за сприяння та технічний супровід у процесі адаптації онлайн-гри до білоруських реалій.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram