info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

РеАНІМУЙ своє літо: Відкрито прийом заявок на школу анімаційного кіно від «Кіномедіа»

19.07.2016  

Якщо ваше літо виявилось не таким яскравим, як того хотілось би, можна розфарбувати його участю у літній школі анімаційного кіно від Фестивалю «Кіномедіа», що відбудеться 26-30 серпня (під Києвом). П’ять днів ми вчитимемо вас основам драматургії, режисури та монтажу; під керівництвом досвідчених аніматорів ви створюватимете власну анімацію. Також ми обіцяємо вам нові цікаві знайомства, свіже повітря та хороші спогади.

Для участі у школі необхідно заповнити заявку, у якій описати ідею для фільму та додати малюнок вашого героя.

 Ідея фільму має підпорядковуватись заявленій тематиці:

-             Безпека у мережі Інтернет

-             Маніпуляції у ЗМІ

-             Журналістські стандарти

-             Особливості роботи у теле-, радіожурналістиці, друкованих виданнях.

має формуватися навколо позитивного персонажа – журналіста-акули Платона Зубатого.

Мальований персонаж, який ви додасте до заявки, має бути акулою. Герой повинен відображати ідею вашого  фільму (в одному кольорі чи в кількох, традиційна акула чи з атрибутами людини – вдягнена, в окулярах і т.д.).

Подавати заявки можуть усі бажаючі, незалежно від віку та досвіду. До участі також запрошуються вчителів разом з учнями.

Якщо ви не Пікассо і не да Вінчі, але хочете навчитись робити анімацію, все одно подавайтесь: цікавий сюжет відволікає від неідеального малюнка. Якщо Ви Пікассо, але не маєте хорошої ідеї для анімації, все одно подавайтесь: ми поділимось із Вами найкращими сюжетами, які ми отримали на конкурс сценаріїв.

Прийом заявок триває до 1 серпня 2016 року. Участь у школі безкоштовна. Організатори покривають витрати на проїзд та проживання.

«Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль, покликаний висвітлювати принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Вперше фестиваль відбувся у 2010 році, відтоді проводиться щорічно.

Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ, що кожному надають змогу свідомо ухвалювати важливі рішення та не бути маріонеткою у світі інформації та пропаганди. Ціль кінофестивалю – розкрити та підтримати нові режисерські таланти в Україні.

Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED). Інформаційні партнери фестивалю Film.UA, «CinemaHall», «Експеримент», «Режисер.Орг».

Детальна інформація на сайті

http://kinomedia.in.ua/

Контакти

тел.: 095 9346241

e-mail: pr.nam.org@gmail.com

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram