info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності Академії української преси напередоні нового навчального року презентує нове видання з медіаграмотності

АУП підготувала посібник для вчителя «Медіаграмотність та критичне мислення на уроках суспільствознавства».

Нове видання втілює прагнення авторів зробити медіаосвіту складником викладання суспільствознавства. Посібник являє собою сучасне джерело медіаосвіти і відповідає інноваційним підходам до навчання: пропонує інтерактивний, творчий підхід до реалізації освітніх завдань уроку. Сьогодні соціалізація молодих людей відбувається переважно через медіа, тож дане видання допоможе вчителеві суспільствознавчих дисциплін озброїтися медіаосвітнім інструментарієм для формування медіаосвітньої компетентності учнів, необхідної для життя в сучасному демократичному суспільстві. Посібник – засіб візуалізації складних філософських і наукових положень курсу «Людина і світ». Вправи і завдання, що покликані навчити учнів аналізувати медіатексти, критично мислити та декодувати їх, допоможуть у майбутньому житті не загубитися в інформаційному потоці та навчать відбирати корисну та правдиву інформацію.

Вправи і завдання також можуть бути використані під час вивчення курсів за вибором, факультативних курсів, виховних годин, занять гуртків юних істориків і журналістів.

З електронною версією посібника можна ознайомитися тут >>>

Зараз АУП працює над дистанційним курсом до посібника.

Підготовка цього посібника стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «У-Медіа», що виконується міжнародною організацією Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси (АУП) та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram