info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаграмотність на уроках мистецтва (Частини 3, 4, 5)

АУП продовжує друкувати модулі майбутнього посібника “Медіаграмотність на уроках мистецтва”. Пропонуємо до вашої уваги третій, четвертий та п'ятий модулі посібника. Завісу “кухні” анімаційного виробництва відкрила продюсер Ірина Сахалтуєва, з династії анімаційних художників-постановників.

Подорож за завісу таємничого анімаційного світу продовжується. Сьогодні ми вирішили познайомити вас із українськими майстрами, завдяки яким українська анімація зайняла чільне місце у всесвітньому кінематографі. Серед них: В’ячеслав Левандовський, Іполит Лазарчук, Ніна Василенко, Ірина Гурвич, Алла Грачова, Володимир Дахно, Давид Черкаський та Євген Сивокінь. А також з  їх учнями Степаном Ковалем, Андріаном Сахалтуєвим, Дмитром Лісенбартом. Мова анімації є універсальною. Це як мова, яку розуміють усі люди на Землі, та можуть спілкуватися взагалі без слів.

Виготовлення цих модулів стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram