Медіаграмотність на уроках мистецтва (Частини 11, 12, 13)

АУП продовжує публыкувати модулі майбутнього посібника “Медіаграмотність на уроках мистецтва”. Пропонуємо до вашої уваги одинадцятий, дванадцятий та тринадцятий модулі посібника. 

Хто в дитинстві не мріяв стати дорослішим, сильнішим, розумнішим, спритнішим. Хотілося бігати швидше за всіх,  вміти стрибати далі чи вище і мірялося навчитися літати. Тобто, іншими словами,  мати  фантастичні здібності, якими наділені винятково супергерої. А супергерої передусім наділені суперсилою.
Суперсили, чи незвичайні, надлюдські можливості, і супергерої цікавили кіно від самого його початку як виду мистецтва. Цього року (2020) виповнилося 126 років з дня першого публічного кіносеансу братів Люм’єрів на  бульварі Капуцинів у Парижі. І ми вже знаємо достатню кількість екранних супергероїв, якими захоплювалися  глядачі. Тому сьогодні поговоримо які цінності уособлюють супергерої.

Виготовлення цих модулів стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *