info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаграмотність на уроках мистецтва (Частини 11, 12, 13)

11.09.2020  

АУП продовжує публыкувати модулі майбутнього посібника “Медіаграмотність на уроках мистецтва”. Пропонуємо до вашої уваги одинадцятий, дванадцятий та тринадцятий модулі посібника. 

Хто в дитинстві не мріяв стати дорослішим, сильнішим, розумнішим, спритнішим. Хотілося бігати швидше за всіх,  вміти стрибати далі чи вище і мірялося навчитися літати. Тобто, іншими словами,  мати  фантастичні здібності, якими наділені винятково супергерої. А супергерої передусім наділені суперсилою.
Суперсили, чи незвичайні, надлюдські можливості, і супергерої цікавили кіно від самого його початку як виду мистецтва. Цього року (2020) виповнилося 126 років з дня першого публічного кіносеансу братів Люм’єрів на  бульварі Капуцинів у Парижі. І ми вже знаємо достатню кількість екранних супергероїв, якими захоплювалися  глядачі. Тому сьогодні поговоримо які цінності уособлюють супергерої.

Виготовлення цих модулів стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram