info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ Навчальний зошит для 3-го класу пілотних шкіл НУШ (Інтегрована тема “Чарівні перетворення”)

Для 3-го пілотного класу з’явився зошит “Я досліджую світ” (видавництво “Світич”) до теми “Чарівні перетворення”. У ньому запропоновано вправи, які можна робити з дітьми під час уроків.

Авторами зошита є О. Волощенко, О. Козак, Г. Остапенко та О. Волошенюк.

Твоя мандрівка нашою Батьківщиною з кумедними жевжиками триває. Цього місяця ти побуваєш у Запорізькій, Закарпатській, Івано-Франківській та Київській областях. Дізнаєшся, які чарівні перетворення відбуваються в природі восени і чому воду називають чарівницею. Навчишся визначати свіжість курячого яйця і довідаєшся, які дива відбуваються під його шкаралупою. Пригадаєш шлях, який долає зернятко, аби стати хлібиною. Довідаєшся про трагічну сторінку в історії України — Голодомор.

Цього місяця ти шукатимеш відповіді на запитання:

  • Як безпека перетворюється на небезпеку?
  • Як небезпеку перетворити на безпеку?
  • Чому воду називають чарівницею?
  • Як опинитися в минулому без чарівної палички?
  • Чим приваблює природа Карпат?
  • Чим цікаве яйце?
  • Як зернятко перетворюється на хліб?

Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ Навчальний зошит для 3-го класу пілотних шкіл НУШ (Інтегрована тема “Чарівні перетворення”)>>>

Цього місяця портрети жевжиків намалювали учні 3–А класу Львівської загальноосвітньої школи № 99 разом з учителькою Любов’ю Михайлівною Процайло.

Розроблення завдань з медіаосвіти, включених у цей зошит, стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID “Медійна програма в Україні”, який реалізується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторського колективу та може не збігатися з точкою зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram