info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ Навчальний зошит для 2-го класу пілотних шкіл НУШ (Інтегрована тема "Все пов’язане з усім" (Травень)

Опублікований та доступний до завантаження навчальний зошит для 2-го класу пілотних шкіл НУШ

Цього місяця разом із героями книжки Володимира Читая “Правдиві історії Чарівного Лісу” ви вивчатимете тему “Все пов’язане з усім”.
У Чарівному Лісі, як завжди, вирують розмаїті події. Жаба Душка посварила добрих сусідів — хом’ячків, хробачок Зява мандрував світом, а вовчик Криволапко врятував сім’ю кабанів. Але любов і дружба неодмінно перемагають.
Подорожуючи разом із мешканцями Чарівного Лісу, ви як справжні дослідники знайдете відповіді на такі запитання:

  • Як зі мною змінюється мій світ?
  • Що означає “бути дорослим”?
  • Чому добрі вчинки є важливими?
  • Чи можуть від однієї людини залежати
    зміни у світі?
  • Чому піклування про власне здоров’я
    є відповідальною справою кожного?
  • Як я можу вплинути на своє майбутнє?
Запрошуємо також переглянути сайт svitdovkola.org/pilot/2 де ви знайдете ще більше безоплатних навчальних матеріалів до інтегрованих курсів “Я досліджую світ”, “Українська мова та читання”. Розміщені на сайті безоплатні матеріали структуровано за навчальними тижнями. Окрім цього, за посиланням можна знайти не лише навчально-методичні матеріали, а й календарні плани та нормативні документи.
Розроблення завдань з медіаосвіти, включених у цей зошит, стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID “Медійна програма в Україні”, який реалізується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторського колективу та може не збігатися з точкою зору USAID, уряду США та Internews.
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram