info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Вийшла нова книга «Українська анімація» кінознавчинь Лариси Брюховецької та Анастасії Канівець

Книга була задумана й підготовлена з нагоди 90-річчя анімації в Україні, але завершити проект вдалося тільки на межі 2018 і 2019 років.

Поштовхом до її написання стали анімаційні дослідження редакції журналу «Кіно-Театр», яка вже багато років  регулярно презентує читачам матеріали про історію та сучасність вітчизняної анімації.

Розпочалася робота з приведення до ладу «кістяку» майбутнього видання (адже, крім статей-розвідок, у ньому були й інтерв’ю, і рецензії). Усе це автори зібрали, опрацювали, доповнили і з’єднали у формі нарисів про творчість, а також додали ілюстрації.  У книзі читачі побачать портрети Ніни Василенко, Ірини Гурвич, Володимира Дахна, Давида Черкаського, Євгена Сивоконя та інших яскравих постатей.

Як зазначається, “Українська анімація” вийшла за підтримки виконавчого органа Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). На її обкладинці – персонаж (Кіт) з пластилінового серіалу “Моя країна - Україна” студії “Новатор-фільм” (керівник проекту Степан Коваль).

Книга розповсюджена по бібліотеках Києва.

Для замовлення видання звертайтеся до редакції журналу «Кіно-Театр»

Шкільні бібліотеки м. Києва мають змогу звернутися до Департаменту суспільних комунікацій КМДА і отримати примірник видання.

У рамках Сьомої міжнародної науково-методичної конференції: сучасний простір медіаграмотності та перспективи його розвитку відбудеться виставка науково-методичних матеріалів з медіаосвіти та медіаграмотності де можна буде ознайомитися з цим виданням.

А для гарного настрою пропонуємо анімацію  «Ой у нашого Омелечка невеличка…»  за мотивами українських жартівливих пісень від класика української анімації Євгена Сивоконя.

Про цей фільм Євген Якович сказав: «Було цікаво подивитися трохи іронічним поглядом сучасної людини на ці пісні, використовуючи народний живопис (у стрічці їх виконує ансамбль «Древо» Київської консерваторії)».

За матеріалами https://telegraf.design/ 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram