info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Вправа "Розвіюємо фейки"

Вправа "Розвіюємо фейки" для використання на уроці інформатики в 8-9 класі є вправою-переможницею Всеукраїнського конкурсу на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності для учнів 9-10 класів.

Авторка: Джулинська Галина Антонівна, вчителька математики та інформатики Опорного закладу "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Підгаєцької міської ради Тернопільської області". 

Із повномасштабним вторгненням росіїї наше життя кардинально змінилося. Перед нами багато викликів та випробувань, серед яких життя без електроенергії, вимкнення електроенергії. Коли у нас почали вимикати світло, все частіше у мережі Інтернет почали з’являтися відео та повідомлення про альтернативні джерела електроенергії, лампи та свічки. Проте виникає запитання, чи можна довіряти всій інформації, яка появляється в мережі. Метою уроку є навчити учнів перевіряти інформацію та робити висновки, на що слід звертати увагу, переглядаючи інформацію в Інтернет.

Переглянути повну вправу можна за посиланням: https://toolbox.medialiteracy.org.ua/toolbox/rozviyuyemo-fejky/

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram