info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Вправа "Довіряй та перевіряй"

Вправа "Довіряй та перевіряй" для використання на уроці інформатики в 9-10 класі є вправою-переможницею Всеукраїнського конкурсу на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності для учнів 9-10 класів.

Авторка: Парандій Леся Петрівни, вчителька математики та інформатики Нововелідницького ліцею Словечанської сільської ради. 

Вправа створена для учнів 9 - 10 класів на основі справжніх ситуацій, які дуже часто зустрічаються в усіх соціальних мережах. Може бути використана вчителями на уроках інформатики та класними керівниками при проведенні виховних годин. Час для виконання - 20 хв. Робота в групах. Клас ділиться на 3 групи. Кожна група від вчителя отримує повідомлення в classroom або у конверті (За бажанням та можливістю учнів можна подати інформацію за допомогою QR-коду). Учням необхідно проаналізувати отриману інформацію на достовірність, виявити загрози, які можуть містити ці повідомлення, та розказати про способи попередження загроз.

Мета вправи/заняття: поглибити знання учнів про безпеку роботи в Інтернеті, навчити оцінювати достовірність інформації в соціальних мережах.

Переглянути повну версію вправи можна за посиланням: https://toolbox.medialiteracy.org.ua/toolbox/doviryaj-ta-pereviryaj/

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram