info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Відлуння міні-проектів для молодих виборців

01.11.2019  

Міні-проекти із медіаграмотності для молодих виборців формально завершилися. Але лише формально, бо гарні проекти не завершуються, вони лише знаходять нові авдиторії.

31 жовтня 2019 року в Центрі дитячої та юнацької творчості міста Бердянськ відбувся тренінг з медіаграмотності для керівників та керівниць гуртків, присвячений пропаганді. На запрошення адміністрації ЦДЮТ тренінг провів експерт ЦГП «Альменда» Олег Охредько. Учасники ознайомилися з прийомами маніпуляцій, які використовує пропаганда під час виборів, та розглянули крізь призму маніпулятивних технологій  місцеві новини.

Проведене заняття є наслідком проєкту «Праймінг молодих виборців», що реалізував Центр громадянської просвіти «Альменда» у рамках програми «Медіаграмотність для молодих виборців», яку впроваджувала Академія української преси  в партнерстві з Міжнародною неурядовою організацією Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram