info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Відбувся тренінг в рамках проекту «Освітній табір «МЕДІАВИБІР: не гугли, а фільтруй»

04.09.2019  

31 серпня 2019 року відбувся тренінг для студентів 2-го курсу ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» у рамках проекту  на отримання міні-грантів, які сприяють розвитку медіаграмотності серед молоді з регіонів «Освітній табір «МЕДІАВИБІР: не гугли, а фільтруй».

Під час рефлексії студенти одноголосно дійшли до загального висновку, що медіаграмотність сьогодні – важлива і необхідна як повітря і вода!

Завдячуючи активності та відгукам учасників, тренінг можна вважати ґрунтовним, енергійним і насиченим!

Дякуємо усім, хто зацікавився заходом!

Слідкуйте за оголошеннями на сайті «Освіта для всіх і кожного» (режим доступу: http://osvita-stn.ucoz.ua/index/0-47), адже далі буде😊

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

 

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram