info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Відбулася Літня школа з медіаосвіти та медіаграмотності АУП для викладачів вищих навчальних педагогічних закладів

Програма заходу

Матеріали Літньої школи

3-5 вересня  2015 року відбулася 8-ма Літня Школа з медіаосвіти та медіаграмотності АУП в партнерстві з Міністерством освіти та науки України за підтримки Програми У-Медіа. Її учасниками стали 30 педагогів вищих навчальних педагогічних закладів, викладачі інститутів післядипломної освіти. Ірина Хайло, методист історії та правознавства Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відзначила наступне: "Мені надзвичайно потрібен цей тренінг, а то я як візьмусь махати шаблею, коли бачу вражених пропагандою. А шабля повинна бути з аргументами!"

Валерій Іванов та Віктор Мележик 

 

Людмила Гуменюк, Оксана Волошенюк, Валентина Потапова 

Вікторія Мироненко 

Учасники заходу 

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз Нетворк. Інформація, представлена на ньому, є відповідальністю Академії Української Преси та не обов’язково відображає точки зору Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), уряду США та Інтерньюз Нетворк.   

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram