info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

У жовтні в Одесі відбудеться 1-й Міжнародний літературний фестиваль

09.09.2015  

Програма фестивалю

1-4 жовтня 2015 року в Одесі заплноване проведення 1-го Міжнародного літературного фестивалю. Основні події у рамках фестивалю проводитимуться у Одеському Літературному музеї. 

Фестиваль проводитиметься двома мовами: тексти зарубіжних авторів читатимуться мовою оригіналу та у перекладі. Дискусії супроводжуватимуться синхронним чи послідовним перекладом.

Мета фестивалю – підкреслити культурний вплив Одеси, полікультурність цього міста та сприяти зміцненню зв'язків між Одесою та іншими культурними метрополіями Європи і світу. Це відображено в програмі фестивалю, що приділяє увагу не тільки східноєвропейським темам і регіону Чорного моря в цілому, але – так як і фестивалі Ханса Рупрехта і Ульріха Шрайбера в Швейцарії і Берліні, буде по­справжньому міжнародною. Заплановані виступи авторів з України, Росії, Румунії, Болгарії, Грузії, Туреччини, Німеччини, Швейцарії, Норвегії, Франції, Канади, США, Мексики та Індії. Під час фестивалю окрім літературних читань проходитимуть й дискусії на політичні теми, присвячені Європі, а також іншим країнам світу. Головна частина програми буде проходити в Одеському Літературному музеї. Секція "Дитяча та юнацька література" представить авторів та їхні твори в четвер і п'ятницю, 1­2 жовтня в одеських школах. Організатори прагнуть до інтеграції МЛО у вже наявні регіональні літературні співтовариства, у тому числі фестивалі у Львові, Чернівцях та Яссах (Румунія) і Київський Книжковий Арсенал, та до міжнародної кооперації з іншими міжнародними літературними фестивалями в рамках Word Alliance. Проведення фестивалю підтримуватиме одеський оргкомітет.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram