info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

VI щорічна Всеросійська конференція «Дитячі та молодіжні проекти видавництв»

12.02.2014  

20-21 лютого в Москві, у рамках проекту «Газета в образовании» (http://edupaper.ru) Альянсу незалежних регіональних видавців (АНРВ (http://www.anri.org.ru), відбудеться VI щорічна Всеросійська конференція «Дитячі та молодіжні проекти видавництв»

Офіційний партнер конференції – Московський державний гуманітарний університет імені М. О. Шолохова (http://mggu-sh.ru) Інформаційними партнерами заходу виступили електронний журнал «Медиа. Информация. Коммуникация» (http://mic.org.ru) та журнал «Главный редактор». З кращими зарубіжними кейсами відвідувачів конференції познайомить Ерелін МакМейн, директор підрозділу Всесвітньої газетної і інформаційно -видавничої асоціації (WAN-IFRA) (http://www.wan-ifra.org) по роботі з молодіжною аудиторією.

Про специфіку роботи в сфері дитячих і молодіжних проектів у Росії розкажуть регіональні та федеральні видавці. Наприклад, своїм досвідом поділиться Ольга Іванова, менеджер з розвитку газети «Деловой Новошахтинск», яка випускає дитячу газету «Классная переменка», а також Ольга Муравйова - шеф-редактор журналу «ЧИП-детям» (http://detchip.ru) видавничого дому «Журналист». Про молодіжні проекти газети «Шахтинские известия» (http://shakhty-media.ru) розповість Белла Севостьянова.

Навчитися успішно монетизувати дитячі та молодіжні проекти, а також грамотно працювати з рекламодавцями дитячих видань учасники зможуть на майстер-класі генерального директора журналу «Егоза» Оксани Ачкасової.

Також своїм досвідом поділиться фахівець в області медіаосвіти Ірина Жилавська, зав. кафедрою журналістики та медіаосвіти Московського державного гуманітарного університету імені М. О. Шолохова. Учасники конференції здійснять екскурсію до редакції газети «Вечерняя Москва», яка спільно з Департаментом ЗМІ і реклами та Департаментом освіти Уряду Москви успішно реалізує проект «Пресса в образовании», що охоплює сьогодні понад 130 шкіл Москви.

Зареєструватись на конференцію можна заповнивши електронну форму http://anri.org.ru/registration.php або написати листа на адресу esurkova@airp.ru.

Переклад: Юлія Гуза 
(за матеріалами електронного журналу «Медиа. Информация. Коммуникация»
(http://mic.org.ru/sem-konf/262-vi-ezhegodnaya-vserossijskaya-konferentsiya-detskie-i-molodezhnye-proekty-izdatelski-domov-20-21-fevralya-2014-moskva)

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram