info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаосвіта на радіо

16.02.2014  

У Чернігові у радіопрограмі «Поговоримо відверто», яка була створена нещодавно, говорили про медіаосвіту.

У січні 2014 року на Чернігівській обласній державній телерадіокомпанії була створена програма  «Поговоримо відверто» за участі завідуючого кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, одного з авторів програми з основ медіаграмотності для 8 (9) класу, Олександра Мокрогуза. Програма стала переможцем конкурсу Академії української преси та була ухвалена Науково-методичною комісією галузі знань «Журналістика та інформація» Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України й затверджена Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

У радіопрограмі йшлося про актуальні проблеми впровадження медіаосвіти в Україні і, зокрема, у Чернігівській області. За посиланням http://chodtrk.com.ua/wp-content/uploads/2014/01/20-01-14-20-00.mp3 ви можете прослухати його розмову з кореспондентом починаючи з 17 хвилини запису.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram