info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

В Чернігівській області активно впроваджують медіаосвіту

16.02.2014  

В Щорському районі Чернігівської області відбудеться семінар для вчителів району з метою ознайомлення і подальшого впровадження курсів медіаосвіти.

25 лютого 2014 року в Щорському районі Чернігівської області в школі № 1 м. Щорса відбудеться семінар для вчителів району з метою ознайомлення і подальшого впровадження курсів медіаосвіти, зокрема, предмету «Основи медіаграмотності». Методичною базою курсу є навчальна програма з основ медіаграмотності 8 (9) клас (пропедевтичний курс), яка стала переможцем конкурсу Академії української преси та була ухвалена Науково-методичною комісією галузі знань «Журналістика та інформація» Науково- методичної ради Міністерства освіти і науки України й затверджена Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

У семінарі візьмуть участь організатори регіонального експерименту з впровадження медіаосвіти у навчальних закладах Чернігівської області завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук Олександр Мокрогуз та доцент кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, кандидат історичних наук, випускник Першої школи з медіаосвіти (організатори – МБФ «Академія української преси» та Інститут інноваційних технологій і змісту освіти) Михайло Коропатник.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram