info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

АУП в п’ятірці переможців

16.02.2014  

МБФ «Академія української преси» увійшла до п’ятірки неурядових організацій-переможців за результатами конкурсу співпраці неурядових організацій (НУО) з бібліотеками, який був влаштований програмою «Бібліоміст»

На конкурсі була презентована модель навчальної онлайн-гри для підлітків «Медіалюдина». Молоді люди в ігровій формі дізнаються про сучасний інформаційний простір, навчаться самостійно створювати інформаційні матеріали та дізнаються про вплив медіа на споживача. Українська гра буде заснована на вітчизняному контексті та передбачатиме ширше знайомство з українським медійним середовищем. На додаток до гри учасникам буде запропоновано пройти базовий навчальний курс з медіаграмотності. У проекті візьмуть участь 14 бібліотек для дітей та юнацтва з різних регіонів України (Київ, Запоріжжя, Харків, Полтава, Луганськ, Херсон, Кіровоград), інші бібліотеки також зможуть долучитися та використовувати новостворений онлайн-ресурс з розробленою грою для здобуття навичок у сфері медіаосвіти.

Також до п’ятірки переможців увійшли Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України», Проект Фонду розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» (м. Львів), Вінницька обласна громадська організація «Територія мам» та Громадське об’єднання «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» (Полтавська область).

Програма «Бібліоміст» працює над розширенням вільного доступу до інформації громадян України шляхом обладнання публічних бібліотек комп'ютерами та доступом до Інтернету. «Бібліоміст» - це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства культури і туризму України. На підтримку програми в Україні Фундація Білла і Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 млн. доларів США. Для сприяння досягненню цілей програми, корпорація Microsoft безкоштовно передасть публічним бібліотекам України програмне забезпечення на суму близько 4,4 мільйона доларів США.

За матеріалами веб-ресурсу «Бібліоміст»

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram