info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Вебсемінар із психологічної допомоги "Створення казки у групі: вправа для вчителя та батьків"

Вебсемінар із психологічної допомоги "Створення казки у групі: вправа для вчителя та батьків". Для вчителів, викладачів та батьків, проводимо вебсемінар, який розповість як можна швидко створити цікаву казку із залученням дітей.


Спікерки – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології та педагогіки Національного університету “Острозька академія” Галина Гандзілевська та психологиня Олена Ратінська.

Пояснити складне простими словам - це казка. Показати, що є добром, а що злом – це казка. Розповісти про правила поведінки та життя у соціумі – це теж казка. Казкотерапія може вважатися окремим мистецтвом, якому вже точно пару тисяч років. Але нас цікавить те, що це основне джерело переосмислення дійсності для дітей.

Ці та інші теми у прямому ефірі на ФБ-сторінці АУП.
Якщо у когось виникнуть запитання - можна відразу задати спікеркам під час трансляції чи написати у коментарях під відео.

Академія української преси продовжує проєкт з протидії дезінформації, підтримці психологічної та фізичної безпеки.

Більше відео

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram