info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Вчимося бути тренерами

04.11.2015  

2-3 листопада 2015 року в Києві, Сумах та Чернігові відбулися перші із серії тренінгів з підготовки тренерів з медіаграмотності громадян.

Заходи відбулися в рамках проекту «Програма медіаграмотності для громадян», яка передбачає проведення тренінгів в 14 областях України (по 2 тренінги у кожній області). Загалом заплановане проведення 28 тренінгів у яких візьмуть участь 420 осіб.  

     

Валерій Іванов та Галина Усатенко знайомляться з учасниками  

У тренінгу в Києві, Сумах та Чернігові взяли участь по 15 соціально-активних громадян, які цікавляться медіаосвітою та медіаграмотністю, а також мають сильну мотивацію ділитись своїми знаннями з іншими. Зауважимо, що у Києві був найбільший конкурс – 138 заявок, з яких відібрано лише 30.

Участь у тренінгу передбачає передачу знань мінімум 30 особам.   

Для учасників проекту спеціально розроблені матеріали двома мовами (українська та російська) за вибором. Кожному учаснику тренінгу надається пакет тренера, який включає в себе папку з роздатковими матеріалами, флеш-носій, на якому міститься уся інформація двома мовами та  методичний посібник для тренера у якому покроково розписано програму тренінгу на 2 дні.

У Миколаєві, Херсоні, Дніпропетровську, Маріуполі та Черкасах ще триває конкурс на участь. Ви можете заповнити анкету за посиланням>>>

Дізнатися розклад заходів можна тут>>>

    

Фото Юлії Гузи з тренінгу в Києві (готель "Братислава", вул Андрія Малишка, 1)

Коротко про Проект

Проект «Програма медіаграмотності для громадян» виконується за підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади (DFATD Canada), у партнерстві трьох організацій: Академія української преси, IREX та StopFake. Метою проекту є посилення стійкості громадян перед дестабілізуючою силою впливу неправдивої інформації.

В рамках проекту передбачено розробку навчальної програми по медіаграмотності, підготовку тренерів, які будуть проводити тренінги для громадян, а також інформаційну кампанію для підвищення обізнаності громадян в питаннях протидії пропаганді та маніпуляціям.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram