info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

У Мелітополі представники молодіжного парламенту створили альбом інтелектуальних продуктів тернінгів з медіаграмотності

03.10.2019  

Унікальний творчий продукт створили представники Молодіжного Парламенту Мелітополя за результатами участі у проекті «Едукація представників молодіжного парламенту Мелітополя як мультиплікаторів медіаграмотності в українському суспільстві». Автори збірки: доцент кафедри педагогіки і педагогічної майстерності Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницього Світлана Ізбаш та депутатка Мелітопольської міської ради Ірина Славова.

Презентація альбому інтелектуальних продуктів відбулась 1 жовтня 2019 року у коворкінг центрі Мелітопольської міської бібліотеки імені М. Горького.

Цей альбом став яскравим підсумком проекту «Медіаграмотність для молодих виборців», що реалізовано Академією Української Преси (м. Київ) та МДПУ імені Богдана Хмельницького за підтримки американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконувався міжнародною організацією Internews.

Альбом інтелектуальних продуктів містить результати інтерактивних вправ, що були виконані під час проведення пятьох тренінгів з медіаграмотності в рамках проекту та виступає гарним засобом мультиплікації знань з медіаграмотності представниками Молодіжного парламенту Мелітополя у навчальних закладах, де вони навчаються.

Альбом включає ілюстрації з технологією доповненої реальності (стор. 6), виконані молодою дизайнеркою, студенткою Харківської державної академії дизайну та мистецтв Марією Ізбаш, які розкривають основні навички медіаграмотної людини.

Випуск альбому інтелектуальних продуктів стало підсумком реалізації проекту «Медіаграмотність для молодих виборців» у Мелітополі. На закритті проекту була присутня депутатка Мелітопольскої міської ради, директорка проектів «Центру муніципальних ініціатив» в КУ «Агенція розвитку Мелітополя Ірина Славова, яка висловила теплі слова вдячності учасникам, організаторам та міжнародним донорам за успішну реалізацію проекту у м. Мелітополі.

Переглянути творчий доробок можна за посиланням>>>

Телерадіокомпанія Мелітополь об'єктивно та змістовно випустила сюжет про підсумки участі молодіжного парламенту Мелітополя у проекті «Медіаграмотність для молодих виборці» та презентацію творчого доробку учасників. Сюжет можна переглянути за посиланням>>>

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram