АБЕТКА ВІЗУАЛЬНОЇ ГРАМОТНОСТІ

Абетка візуальної грамотності / Баликін І., Волошенюк О., Чорний О., Федченко О. / За редакцією Волошенюк О., Іванова В., Євтушенко Р. — Київ : АУП, ЦВП, 2019.

ISBN 978-617-7370-05-4

Добре відомо, що молодші школярі ще не вміють самостійно моделювати свою поведінку та планувати свої вчинки. Їхнє поводження в соціумі – це наслідування побаченого та почутого. Велику частину поведінкових моделей діти беруть з уподобаних медіапродуктів: реклами, музичних роликів, коміксів, а найчастіше – з мультфільмів. Для того, щоб декодувати мову зображень, треба знати його абетку – першоцеглинки. Абетка візуальної грамотності АУП була підготовлена для 3 класу пілотних шкіл НУШ, але скористатися нею може, на нашу думку і більш широкий загал. 

АБЕТКА ВІЗУАЛЬНОЇ ГРАМОТНОСТІ>>>
Завантажено: 1511, розмір: 6.4 MB, дата: 05 Жов. 2019

Виготовлення цього видання стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *