info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

У Львові відбувся дводенний тренінг-семінар для вчителів початкових класів, які будуть інтегрувати медіаосвіту в навчально-виховний процес

Медіапрактикум для вчителів початкової школи

Виховна година

Виховання медіаграмотності на уроках літературного читання засобами художнього слова

17-18 серпня 2015 року в Львові відбувся дводенний тренінг-семінар для вчителів початкових класів, які мають намір  інтегрувати медіаосвіту в навчально-виховний процес.
Захід відбувся у приміщенні Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Куратор - заступник  директора Львівського ОІППО  Пастушенко Наталя Миколаївна. Семінар провела  випускниця Другої літньої медіашколи АУП - Кожанова Антоніна Юріївна. Вона вже три роки поспіль працює над проблемою "Впровадження елементів медіаграмотності у навчально-виховний процес початкової школи". Антоніна Юріївна не тільки ділилася теоретичними знаннями, але й провела практичні вправи та ігри, котрі можна використовувати на уроках у початкових класах. Учасники заходу спільно склали орієнтовний план інтегрування курсу "Сходинки до медіаграмотності" підготовлену АУП за підтримки Програми У-медіа до навчальних предметів початкової школи.
Антоніна Кожанова,  викладач тренінг-семінару зауважила: "Я у захваті від колективу, з яким працювала! Такої щирості почуттів, підтримки, піклування я ще не мала! Особиста подяка пані Наталі за організацію цього заходу, за створення найкомфортнішої та найприємнішої атмосфери, організацію подорожі у минуле Львова".
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram