info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

АУП СПІЛЬНО З МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН «ПРАКТИЧНА МЕДІАОСВІТА» (м. Харків)

27.08.2015  

Академія української преси спільно з  Міністерством освіти і науки України  за підтримки Програми «Матра» Міністерства закордонних справ Нідерландів запрошує викладачів cуспільних дисциплін середньої та вищої школи до участі в 2-денному семінарі «Практична медіаосвіта». До участі запрошуються викладачі  з Харківської, Полтавської, Кіровоградської та Сумської  областей.

Семінар відбудеться 22-23 вересня  2015 року в м. Харків.

Українське суспільство потребує розширення доступу до навичок формування медійної та інформаційної грамотності в умовах пропагандистсько-психологічних війни. Освітні заклади є саме тими інституціями, які мають всі можливості для того щоб долучитись до формування медіаграмотного споживача, такого який вміє знаходити потрібну інформацію і переконуватися в її достовірності; знає як відокремлювати пропаганду від фактів і фільтрувати інформацію в ситуаціях конфлікту; як розпізнавати маніпуляцію. Сьогодні як для тих, хто навчає так і для тих, хто навчається важливим стає набуття інформаційної та медійної грамотності, певних навичок пов’язаних з роботою в інформаційному та медіапросторі.

АУП та МОН звернулися до галузі суспільних дисциплін тому, що її представники найближче знаходяться до новітньої історії, і, хоча термін «медіаграмотність» не завжди вживається, але саме викладачі суспільних дисциплін використовують методи аналізу різних джерел,  коли йдеться про конфліктні ситуації та складні соціальні процеси.

Учасникам будуть запропоновані моделі практичної медіаосвіти та медіаграмотності, які можуть бути імплементовані у  викладання суспільних дисциплін.

Учасники отримають  сертифікати та Конспекти уроків «Медіаграмотність на уроках суспільних дисциплін».

Детальну програму заходу можна переглянути тут >>>

Відбір здійснюватиметься на конкурсних засадах.

Учасники забезпечуються проживанням, харчуванням (кава-паузи та обіди),  витрати на проїзд компенсуються  за  наявності оригіналів квитків (купе, автобус, маршрутне таксі).

Електронну заявку можна заповнити тут>>>

Останній термін подання заявок: 18:00 14  вересня  2015 року

Контактна  особа: Юлія Гуза, АУП

Тел: (063) 1420961, електронна пошта: info@aup.com.ua

Веб-сторінки АУП: www.aup.com.uawww.medialiteracy.org.ua

Ми в соціальних мережах: https://www.facebook.com/aupfoundation

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram