info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

У Києві відбувся завершальний тренінг для тренерів

27.01.2016  

26-27 січня 2016 року в Києві відбувся завершальний тренінг з підготовки тренерів з медіаграмотності громадян.

Захід відбувся в рамках проекту «Програма медіаграмотності для громадян», у рамках якої було проведено тренінги в 14 областях України (по 2 тренінги у кожній області). Загалом проведено 28 тренінгів у яких взяли участь 417 осіб. Завершальний тренінг у Києві був 29 за ліком. У тренінгу взяли участь 12 соціально-активних громадян, які цікавляться медіаосвітою та медіаграмотністю, а також мають сильну мотивацію ділитись своїми знаннями з іншими.

Участь у тренінгу передбачає передачу знань мінімум 30 особам. Для учасників проекту спеціально розроблені матеріали двома мовами (українська та російська) за вибором. Кожному учаснику тренінгу надається пакет тренера, який включає в себе папку з роздатковими матеріалами, флеш-носій, на якому міститься уся інформація двома мовами та методичний посібник для тренера у якому покроково розписано програму тренінгу на 2 дні. Також учасники отримали сертифікати тренера та сувенірну продукцію з логотипом проекту.

     

Валерій Іванов, президент АУП, привітав учасників заключного тренінгу для тренерів

   

Тренери Зоя Казанжи та Євген Цимбаленко розпочинають тренінг 

    

Так звані "рухалки" 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram