info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

У Києві для бібліотекарів України АУП презентувала онлайн-гру "Медіазнайко" та інтерактивний журнал для дітей "MediaGuide"

20.05.2015  

19 травня 2015 року пройшла презентація онлайн-гри «Медіазнайко», створеної за підтримки програми Бібліоміст та інтерактивного журналу для дітей «MediaGuide», створеного за підтримки програми MyMedia / DANIDA та У-Медіа. Презентація відбулася  у рамках проблемно-цільового навчання «Інформаційно-бібліографічний потенціал бібліотек для дітей та його використання у контексті вимог сучасності» для завідувачів відділами довідково-бібліографічної та інформаційної роботи обласних бібліотек для дітей, що відбулося у Національній бібліотеці України для дітей.

Презентацію провели:

Юлія Гуза, редактор порталу «Медіаосвіта та медіаграмотність»

Елла Баран, аспірантка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, автор першого інтерактивного  журналу для дітей «MediaGuide»

Слухачі – це група фахівців з 19 областей України, що займаються популяризаціє питань медіаосвіти, вчать дітей основам медіаграмотності та мадіаосвіти. Також на презентації були фахівці Національної бібліотеки України для дітей, які зацікавились ресурсами, освітніми програмами та представленими матеріалами.

Окрім того Наталія Дзюба, завідувач відділу каталогізування Національної бібліотеки України для дітей провела екскурсію бібліотекою. Виявилося, що це незвичайна бібліотека, зовсім не така, якою ми звикли її собі уявляти. Тут можна і лялькову виставу подивитись, і в караоке заспівати, і взяти уроки іноземної мови. Кожен коридор, кожна стіна бібліотеки може розповісти свою історію. Вразила гордість бібліотеки – кімната казок Ольги Рапай. На стінах цієї кімнати зображені 180 казок, а всередині можна роздивитись кожен з 12 знаків гороскопу. Кімната казок використовується як міні-зал для перегляду мультфільмів, фільмів, ігрових занять.

Підготовка до презентації 

Слухачі знайомилися з роботою учасників #FreedomUkraine

Екскурсія бібліотекою

На одній із внутрішніх стін відтворена історія книгодрукування. З-поміж зображень старовинних папірусів, ієрогліфів, сучасних процесів книгодрукування, розмістилися чотири рушійні образи, що вплинули на розвиток книжкового мистецтва: німецький винахідник книгодрукування Іоганн Гутенберг, слов’янський першодрукар Іван Федоров та слов’янські просвітителі Кирило та Мефодій.

Відвідувачів тут чимало 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram